Vitajte v Karavan Shope!

NETA MTA80 satelit pre karavany

Viac zobrazení

NETA MTA80 satelit pre karavany
Kód msats01
Automatický satelitný systém s priemerom parabolickej antény 80 cm. Mimoriadne jednoduché ovládanie, stačí stlačiť tlačítko zapnutia a po malej chvíli sa naladí želaný satelit. Potom už len zapnúť televízor a pozerať svoj obľúbený program.
Odolné robustné prevedenie chráni anténu proti vplyvom poveternostných podmienok. LNB je chránené kompletným zakrytovaním.
Stabilná a robustná anténa MTA80 je navrhnutá pre širokú škálu aplikácií. Ich nekorozívny mechanizmus ponúka roky bezúdržbovej a bezproblémovej prevádzky. Je schopný prijímať satelitné kanály so štandardným rozlíšením a vysokým rozlíšením (HD).
Funkcia automatického sklonu môže automaticky riadiť uhol LNB podľa zvoleného satelitu. Funkcia dvojitého výstupu umožňuje pripojiť dva rôzne televízory k tej istej anténe. Autopark aktivovaný zapaľovaním vozidla zabezpečuje bezpečné uloženie. SIS je satelitný identifikačný systém, je štandardnou funkciou na identifikáciu satelitu pomocou "procesoru digitálneho satelitného signálu" analyzovaním satelitných údajov.
1 599,00 €
Technické údaje